header seks
sex kolmapäev, 02. detsember 2020 23:21| LISA OMA KUULUTUS |

tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused

Naine tutvub mehega

Nimi: Avely
Vanus: 23
Elukoht: Pärnu
E-mail: miss.dracula@mail.ee
Kuulutus: Kui oled vaba, meeldiv, intelligentne ja heade eesmärkidega ning soovitatavalt Pärnus elav noormees vanuses umbes 24-40a, siis loe kuulutus igaks juhuks lõpuni. Olen ise peagi 24a saav, brünett ja hetkel nii kehalt kui hingelt veidi kannatada saanud neiu. Iseloomult enim vast tasakaalukas, empaatiline, sõbralik. Samas vaga vesi, sügav põhi ning minu sõnaraamatust ei puudu ka kirg ja metsikud elamused. Tean, mida tahan, kuid ei ole isekas... vastupidi, võin väga palju pakkuda. Otsin kvaliteetset salasuhet kõige sinna juurde kuuluvaga, tulevikuplaanide sobivusel kas või aastaks. AINULT seksi ei otsi, salasuhte juurde loomulikult. :) Kui tunned huvi, kirjuta ja vaatame kas sobiksime.

Lisatud:
22:49 02.12.2020

Nimi: Sky
Vanus: 37
E-mail: skyler.star@mail.ee
Kuulutus: 37a sale naine, soovib tutvuda mehega alates 37+ , kes oleks pereväärtusi hindav ja tahaks oma ellu naist, keda hoida ja armastada. Kui oled romantilise hingelaadiga ega kihuta rongina, siis võid mulle kirjutada. Võib-olla me esimesed kirjaread viivad meid kord paika, milles soovime mõlemad olla oma elupäevade lõpuni. Otsin oma hingesugulast ja elutee kaaslast. Armas oleks leida mees, kes on armastusele avatud.. keda igatseda, sest ta armastus ja hool kosutavad mind ja ma tahan temaga luua ühiseid toredaid hetki.

Lisatud:
22:15 02.12.2020

Nimi: Nimi
Vanus: 21
Elukoht: Tallinn
E-mail: Minujaoks@gmail.com
Kuulutus: Otsin sponsorit Sponsor peab olema meeldiv meesterahvas, kena välimusega, viisakas ning hoolitsetud. Olen 21 aastane, viisakas ja korralik. Käin tööl ning õpin ülikoolis. Soov nautida elu koos selle võludega :) Blondid pikad juuksed, saleda kehaga ning väga kena neiu. Pakun Sulle kindlasti meeldivat seltskonda ;) Huvi korral saada enda tutvustus emailile

Lisatud:
21:48 02.12.2020

Nimi: VIP.KAUNITARID
Telefon: 9003366
Kuulutus: KÜTKESTAVAD KAUNITARID TUTVUVAD! HELISTA KOHE TEL.9003366

Lisatud:
21:42 02.12.2020

Nimi: Miia
Vanus: 26
Elukoht: Tartu
E-mail: miina.krinn@mail.ee
Kuulutus: Tere. Olen tüdinenud noortest nolkidest. Tüdinenud mõtetutest suhetest. Sooviksin leida mõistlikku hoolivat meesterahvast, kes oskab naist lõbustada pakkuda ilusaid meeldejäävaid päevi. Kui sa oled lapsikkusest välja kasvand ja oskad olla mees siis kirjuta mulle. Olen üksik palju noormeestelt haiget ja pettasaanud neiu. Olen pikemat kasvu 178-9. 26a blond sale neiu. Mees võiks ollavanuses 30-40.

Lisatud:
21:04 02.12.2020

Nimi: Miiru
Vanus: 24
Elukoht: Tallinn
E-mail: miiru.kiiru@mail.ee
Kuulutus: Tere! Olen 24.aastane noor blond sale tütarlaps, kes otsib enda ellu põnevat salasuhet!!! Kas oled enda suhte rutiinist tüdinenud? .. või vajad lihtsalt enda ellu põnevust? Kas sa oled mees kes saab naisele kõike pakkuda? Minna nädalavahetuseks spasse või õhtul koos välja? Nautida teineteist? Rahuldada naise materjaalsed soovid ja vajadused? Kui tundsid end ära siis võta ühendust :) Eelistatud on fotodega kirjad!!!

Lisatud:
20:26 02.12.2020

Nimi: Kaja
Vanus: 42
Elukoht: Lääne-Virumaa
E-mail: saatus888@mail.ee
Kuulutus: Luban oma ellu tulla mehel kes on vaba eelmistest suhetest . Oleks tervislike eluviisidega ei suitsetaks ega jooks.Kes oskab lugu pidada kultuurist ja headest suhetest, oskab mõista , toetada ,kes teab mis on õrnus ja HOOLIMINE.Kui oled pikemat kasvu ja ei pelga seda et 55 aastane naine pole oma kehalt enam supermodell ja ei vasta ilu standarditele aga oskab hoolida ja hoida .Vastastikusel meeldivusel saaks sellest suhtest KINDEL SUHE, PÜSISUHE.kirjuta saatus888@mail.ee

Lisatud:
19:54 02.12.2020

Nimi: Nika
Vanus: 38
Elukoht: Eesti
E-mail: Nika00@online.ee
Skype: -
Telefon: -
Kuulutus: Soovin leida kirglikku suhet targa, aruka ja põneva mehega, kes on kõrgem kui 180cm.

Lisatud:
19:09 02.12.2020

Nimi: Kätu
Vanus: 22
Elukoht: Tartu
E-mail: katalyn@mail.ee
Kuulutus: hei hei! pakun taas paaril päeval tartu ja lõuna-eesti meestele fätepit. uus hind 50 (varem oli 70) eurot tund. ise olen 22a kena brünett sexy neid ja kohtumiskoht on olemas. palun mingite bdsm jms imelike soovidega minu poole mitte pöörduda! ainult fätep.

Lisatud:
18:38 02.12.2020

Nimi: ÜksNaine
Vanus: 41
Elukoht: Lõuna-Eesti
E-mail: yxi.olen@mail.ee
Kuulutus: Soovin tutvuda püsisuhteks mehega vanuses 25-45,kes suudaks täita tühja koha mu hinges ja panna end taas tundma naisena. Otsin seda ühte ja õiget- alustame koos uuesti. Seiklejatel mitte tülitada.

Lisatud:
18:06 02.12.2020

Nimi: Kuuvarjutus
Vanus: 28
Elukoht: Tallinn/Valga
E-mail: nuki.naki@mail.ee
Telefon: Samsung Elite
Kuulutus: Tere. Palun vestluskaaslast ja toetust. Toetust seksita ning kaaslast jõuludesse ja vana-aasta õhtusse. Olen noor naine ja räägin oma loo. Tean, et enamus vahendavad rahamuresid seksiga, kuid ma ei suuda seda teha. Ja ma ei tea, kas leidub veel kedagi, kes seda hindaks. Hinnatakse rohkem odavat seksi ja himu, kui moraali. Mina vastupidi hindan ausat raha ja moraali, kuid vaesus on mu hunnikusse löönud. Miks vaene, siis palju halbu kokkulangevusi. Kool pooleli tervise tõttu ja hetkel saaksin selle lõpetada vaid rahaga. Ei suutnud ka kaua kuskil püsida, sest ma ei suuda teha rutiinset tood. On veel asju, miks ei saa tööle, kuid raagiksin, keda huvitab. Ja et mida ma soovin ja mis kokkulepete eest. Valin väga hoolega, keda usaldada jne. Minu soov on veidi erinev. Teiseks on tulemas jõulud ja olen täiesti üksi. Miks? Ma olen vallaline enda liigse otsekohesuse ja natuuri tõttu, lisaks ka vähe sõpru selsamal põhjusel: Liiga aus, kriitiline ja enesekindla olemisega. Enamus ei viitsi ega soovi aega ega julgust võtta, et näha, kui siiras, südamlik jne ma olen. Muidugi on halbu külgi, kuid mitte nii, nagu arvatakse. Paluksin saatuselt ja kelleltki siit veeta koos kellegagi imelised jõulud ja vana aasta õhtu. See on ju siiras ja armas soov. Sugulastega on suhted külmad ja tõsimeeli mitte minu tõttu. Võta see aeg, enne kui koik tundub "minu tõttu nii halvasti." Sugulastega suhted olnud elu aeg halvad ning tooga samuti. Hariduses ja isiklikus elus on aga kõvasti arenguid. Paluks kellegagi koos olla ja juua veinikest ja filosoofilist juttu ajada. Loodan, et leidub veel kedagi, kes ei võta kõike seksi kaudu ja "kui ei vea, oled ise nannipunn." Olen end ise Tallinnasse ja korterisse ning koolilõppu hambad risti söönud. Mina ei anna alla enne, kui enda eesmärgid täidan, kuid praegu vajan seltsi ja arutelukaaslast elust, inimestest... Kedagi kes ilus, hooliv ja siiras ning eriline nagu mina.

Lisatud:
17:48 02.12.2020

Nimi: hhopsti
Vanus: 39
Elukoht: Tallinn
E-mail: trinee@online.ee
Kuulutus: Ootan oma endiseid seksikaid partnereid „after party“ -le. Tahan saada ja anda! Uusi tutvusi ei sõlmi! Säästa minu ja enda aega - kirjelda meie viimast kohtumist.

Lisatud:
17:23 02.12.2020

Nimi: Nimi
Vanus: 35
Elukoht: Eesti
E-mail: koit.hamarik@online.ee
Kuulutus: Tutvun jõuka ja toreda meesterahvaga, kes soovib oma ellu vaheldust ning pakkuda püsivat ja väga head materiaalset tuge ühele kenale naisterahvale. Noored mehed ja üheöösuhted ei paku pinget.

Lisatud:
16:48 02.12.2020

Nimi: Naine38
Vanus: 38
Elukoht: Lõuna-Eesti
E-mail: kulles666@online.ee
Kuulutus: Otsin uusi tutvusi kellega õhtuti juttu rääkida ja aeg-ajalt väljas käija.Sobivuse korral ei ütle ära ka millegile enamale kui see tekib. Jään Sinu meili ootama.

Lisatud:
16:12 02.12.2020

Nimi: Merike
Vanus: 39
Elukoht: Tallinn
E-mail: abiksikka238@mail.ee
Kuulutus: Kogenud naismassöör pakub tantramassaaži. Massaažile broneerimiseks saada SMS, kahjuks pole võimalik kõnede vastata. NB ! See on tervendav ja sensuaalne kogu keha massaaž, milles pööratakse tähelepanu ka lingamile või yonile, aga tegemist ei ole erootilise massaažiga ja massaažil puudub nn.õnnelik lõpp. Tantramassaaž õpetab kuidas end oma seksuaalenergia abil tervendada ja suurendada mehelikkust või naiselikkust. Soovitatav massaaži kestvus alates 90 minutist ja hind 40 € . Tegemist soodushinnaga !!!

Lisatud:
15:32 02.12.2020

Nimi: Kanaaria
Vanus: 45
Elukoht: TARTU
E-mail: ootanveel@online.ee
Telefon: 53952830
Kuulutus: KEDAGI MEELDIVAT HÄRRASMEEST TARTUS!PRIVAATNE PIND OLEMAS HELISTA JA KOHTUME

Lisatud:
14:59 02.12.2020

Nimi: jannu
Vanus: 29
Elukoht: jõgeva
E-mail: jannuke87@hot.ee
Skype: janely223
Telefon: -
Kuulutus: Tere soovin tutvuda toretade noormeestega vanuses 26-33a.Ise olen 29 a naine kes ei joo ja ei suitseda.Olen selline nagu olen ei ole modelli välimusega kui soovid minuga tutvuda siis kirjuta ei otsi seksi ega paku ka.

Lisatud:
14:23 02.12.2020

Nimi: Päikseke
Vanus: 30
Elukoht: Tallinn
E-mail: kurvikasneiu@gmail.com
Skype: kurvikasneiu
Kuulutus: Kurvikas (115 kilo) , pikkade mustade juustega ja siniste silmadega lõbus ja rõõmsameelne 30 aastane tallinna neiu, otsib enda ellu ühte kindlat sponsort kellega koos meeldivalt aega veeta. Sisutut "sex sulle, raha mulle" suhet ei otsi!! Kirjuta ja anna oma soovidest teada ja ehk saame kokkuleppele juba täna ;) olen vabameelne! Nii, et ära oota ja pane kiri koos pildiga teele! Siis vastan oma pildiga ;) Pinda kahjuks ei oma aga olen vaba ja kindlasti 100% diskreetne! Pole takistuseks kui oled suhtes või abielus! kurvikasneiu@gmail.com

Lisatud:
13:44 02.12.2020

Nimi: Liisa
Vanus: 25
Elukoht: Tartu
E-mail: liisakene2000@online.ee
Skype: Puudub
Kuulutus: Särtsakas neiu otsib kaaslasi seksi eesmärgil, oma pinda pole ja hind on kokkuleppeline :)

Lisatud:
13:05 02.12.2020

Nimi: Salajane X
Vanus: 33
Elukoht: Tartumaa
E-mail: salajanex33@online.ee
Skype: x33
Kuulutus: Kas oled kunagi mõelnud, milline võiks olla sinu unistuste naine? Ma ei tea, kas see olen mina või keegi teine, kuid võib-olla püüaksin veidike kirjeldada, milline mees võiks mulle meeldida: 1. Mulle sobiv mees võiks olla mitte noorem kui 28 ja samas mitte vanem kui 38. Seega minu vanus pluss miinus 5 aastat. 2. Minu tulevane mees võiks elada Tartus või selle lähiümbruses. Armastan seda linna ja näen ka oma tulevikku hetkel siin. Samuti pole ma kaugsuhte inimene. 3. Mulle sobiv mees peaks olema valmis püsisuhteks ning samuti võiks ta hinnata pereväärtusi. Loomulikult ei toimu see üleöö, aga mulle meeldib kui mees oleks selleks tulevikus valmis. 4. Mees ei tohiks hinnata naist ainult tema välimuse järgi. Ütlen kohe ära, et ma pole sale ja ei otsi meest, kelle ideaalnaiseks on modellivälimusega naine. Samuti pole ma kõige pikem. 5. Sobiv mees peaks kindlasti olema aus, truu, hooliv, heasüdamlik ja sõbralik. 6. Mulle meeldivad enesekindlad mehed, kuid samas ei meeldi mulle inimesed, kes on endast liialt head. 7. Mulle meeldivad sihikindlad inimesed, kellel on elus omad eesmärgid, mille poole nad püüdlevad. Eriti tore on see, kui oled suutnud elus juba midagi ka saavutada, mille üle sa uhke oled. 8. Mulle meeldivad tegusad ja töökad inimesed. Samas ei meeldi mulle inimesed, kes aega lihtsalt surnuks löövad. 9. Mulle meeldivivad seltskondlikud inimesed, kes oskavad inimeste seas leida sobiva suhtlusteema. Samuti tuleb kindlasti kasuks hea huumorisoon. 10. Mulle meeldib, kui mees paneks mind erilisena tundma. Olgu selleks siis kas esimene kohting või mõni muu eriline sündmus. Samas tuleb siinkohal kindlasti arvestada, et sellega ei tohi ka üle pingutada. Loomulikult ei eelda ma seda, et sa 100% eelnevatele punktidele vastaksid. Võib-olla püüdsin ma läbi nende punktide hoopis ennast kirjeldada. Kõige tähtsam on ikka kahe inimese vahel tekkiv tunne, kuid kindlasti oleks see lihtsam, kui inimesed on teineteisega üpris sarnased. Samas kui tundsid ennast vähemalt mingilgi määral nendest punktidest ära, siis võid mulle julgelt kirjutada ennast tutvustava kirja. Kui sul veab, siis vastan sulle kindlasti.

Lisatud:
12:29 02.12.2020

Nimi: stella
Vanus: 34
E-mail: nikisaar@gmail.com
Kuulutus: Soovib keegi minuga suhelda?

Lisatud:
11:53 02.12.2020

Nimi: katty
Vanus: 25
Elukoht: tartu
E-mail: bkatty@mail.ee
Kuulutus: Tere soovin leida sponsorit Tallinnast.

Lisatud:
11:15 02.12.2020

Nimi: MARGE
Vanus: 49
Elukoht: TARTU
Telefon: 53772555
Kuulutus: Suhtleks, tutvuks soliidse härrasmehega, sobivas vanuses 46-55.a, kel elukoht TARTU linn ( või linna lähedal ), mujalt mitte. Suhteseis pole määrav. Et luua teineteise soove arvestav ning võrdväärne kirglik , meeldiv suhe. Ma ei vaja sponsoreid,sõnumitele ei vasta ! Selfisid ei tee, karu- hiire mänge ei mängi ! 53772555

Lisatud:
10:32 02.12.2020

Nimi: Erika
Vanus: 43
Elukoht: Järvamaa
Telefon: 58394000
Kuulutus: TERE,TERE,KUI OLED JÄRVAMAALT LÄBISÕIDUL VÕID LÄBI ASTUDA NING PUHATA PIKAST REISUST! KOHTUMISENI SINU ERIKA....

Lisatud:
09:58 02.12.2020

Nimi: Roosi
Elukoht: Võru-Tartu-Põlva
E-mail: roosipuu@online.ee
Kuulutus: Olen 40+paberite järgi küll hõivatud kuid külmas suhtes naine ja ootan oma ellu ühte arukat ja ausat meest, kes oskab naisele olla heaks kaaslaseks ja kelle mõttemaailm ei alga ja lõpe ainult kiire linadevahel püherdamisega. Hindan mõnusaid kahekesiolemisi väljaspool kodu või õdusat õhtut kamina ees....Asjalik mees vanuses kuni 25-45 kes tunneb end üski, kes hindab kindlat püsisuhet, kellel on aega kohtumisteks ja kes vajab ja naudib hellituste jagamist,naise säravaid silmi ja koosolemist siis anna endast teada. Teeme oma elud ilusaks. Sobivusel ei välista kooseluvõimalust tulevikus. NB!!Seksiseiklejatele, uudistajatele, tühja lubaduste jagajatele, juhusuhete otsijatele ja muidu labaste kirjade kirjutajatele ei vasta.

Lisatud:
09:21 02.12.2020

Nimi: K.L
Vanus: 46
Elukoht: TARTU
Telefon: 53647000
Kuulutus: Normaalse välimusega, kõrgharidusega naine loob romantilise, sõltumatu suhte Tartu linnas või ( linnalähedal kuni 5-10 km, ) kaugemalt mitte, vanuses 44-51.a, autot omava mehega, kes samuti oma kallima otsinguil. Väärtustades koosviibitud vaba aega, lõõgastudes nädalavahetuse õhtutel jne jne jne.. Ei ole huvitatud sponsoritest,-, juhusuhtest , ega mitte kooselust. Ma ei vasta sõnumitele. 53647000

Lisatud:
08:40 02.12.2020

Nimi: Helina
Vanus: 49
Elukoht: TARTU
Telefon: 53666125
Kuulutus: Looks sõbraliku,meeldiva tutvuse sümpaatse TARTU härrasmehega 46-56.a . Kes naudiks sõna võlu, aga hindaks ka silmast silma vestlust. Sõpra, kes oleks olemas, aga ei klammerduks ja oleks diskreetne. Kes sooviks sama, mis mina. Saada kokku väljaspool argipäeva toimetusi, vabal ajal väljas käia, seigeldes koos matkaradadel, tantsupõrandal jne. Ma ei soovi kedagi kodustada, kooselu ei soovi. Ise lõbus, rõõmsameelne, 49. piiga, kes armastab tantsida, reisida, muusikat kuulamas käia jne. MA EI VASTA SÕNUMITELE !!

Lisatud:
07:46 02.12.2020

Nimi: Naiselik Naine
Vanus: 38
Elukoht: Tartu
Telefon: 58705269
Kuulutus: Hōivatud staatuses NAISELIK NAINE loob salajase ,kirgliku suhte vastastikusel meeldivusel ( mitte kòhna ) 40-49a aruka,soliidse meesterahvaga kes lòhnab hästi tekitab sõltuvuse ja ei lase öösel magada. Nb! Tekitaks meeldejäävaid hetki :)

Lisatud:
07:14 02.12.2020

Nimi: Ketlin
Vanus: 22
Elukoht: Pärnumaa
E-mail: graatsiline.ketlin@mail.ee
Kuulutus: Hei noormees vanuses kuni 35a. Kena blond tüdruk otsib seiklusteks ja hilisemaks püsisuhteks just sind! Mul on kodus 2 koera, meeldib ujuda aga ka kõik mis mere ja merendusega seonduv. Ka sind võiks see huvitada. Võta ühendust ning suhtleme!

Lisatud:
02:57 02.12.2020

Nimi: meelika
Vanus: 23
Elukoht: Võru
E-mail: meelika69@mail.ee
Kuulutus: pakun suusexi autos või trepikojas, omal kohta pole. 45€. kui tahad mulle keelekat teha siis seda saab ka lisatsu eest. teeme koos öö huvitavaks :) NB! ma ei tule rakverre paidesse jms kohtadesse, pole mõtet kirjutada kui sa ei saa võrus kohtuda!

Lisatud:
02:12 02.12.2020

Nimi: karoliina
Vanus: 21
Elukoht: tartu
E-mail: karukaroliina@mail.ee
Kuulutus: Olen pikemat kasvu, normaalse välimusega, puhas ja raseeritud neiu. Soov leida siit kena ja vaba mees, kellega koos õhtul veini juua ja siis üksteist nautida:) Sobivusel võiks ka edaspidi kohtuda!

Lisatud:
01:45 02.12.2020

Nimi: Karen
Vanus: 30
Elukoht: Lõuna-Eesti
E-mail: kiisuke290@mail.ee
Kuulutus: Minu eelmine kuulutus oli veidi igav ja seega otsustasin kirja panna pikema kuulutuse :) Otsin kedagi, kes pole niisama mees, sest mina pole ka niisama naine! Ma olen tujukas, ma tahan teinekord liiga palju, olen unustaja, vahel ka päris rumal .. ei ole modellimõõtu - täiesti tavaline seksikas naine, kellel on ka paar ülearust kihti :) Aga ma olen mina, kes pole kindlasti sinu ideaalne naine! Siiski.. ma tean, mida elult tahan ja mida mehele pakkuda! Ma ei taha siit mingit sponssi, sest seks ise on juba boonus, kui mees teab, mis teeb ja kui mina tean, mida mees soovib! Loomulikult ei ütle ma ära kui mind hellitatakse igal võimalikul moel, sest olen seda kõike väärt! Mehelt ootan puhtust, mängulisust ja fantaasiaid - ropendamine ja liigne esinemine, uhkeldamine ja enesekesksus ei ole seksikad ning tekitavad ainult vastikust .. Tegelikult ei huvita mind väga hõivatud mehed ... kindlasti on olemas ka vabu ja huvitavaid mehi .. palun siiski jõhkratel seksmänguritel mulle mitte kirjutada! Suitsetavad mehed on ka täiesti okei nähtus! Miks nii palju nõudmisi? Sest, et Seks on siiski midagi väga head, mida nautida, kuid rumalus, hoolimatus ja mustus rikuvad kogu mängu!

Lisatud:
01:14 02.12.2020

Nimi: Liisi
Vanus: 26
Elukoht: Tartu
E-mail: armasliisike@mail.ee
Kuulutus: seksikas ja sõbralik neiu otsib endale sponsorit. Olen diskreetne. Ootan pakkumisi ja kui sobib, saadan sulle pildi ja enesekirjelduse!

Lisatud:
00:31 02.12.2020

Nimi: Metsakiisu
Vanus: 29
Elukoht: Lõuna-Eesti
E-mail: MetsakiisuMetsast@online.ee
Kuulutus: Metsakiisu tutvub püsisponsoriga vanuses -45. Võiksid olla pikemat kasvu ja normkaalus. Hea kui vastad pildiga.oled norm suhtleja ja soliidne. Ootan ideid ja parimat pakkumist postkasti.

Lisatud:
00:03 02.12.2020

Nimi: bojneg
Vanus: 29
Elukoht: Tln
E-mail: oriental.estonia@mail.ee
Kuulutus: Fishnet fetish, nulli raseeritud intiimpiirkond, erinevad fantaasiate täitumised. Kuid mitte tasuta.

Lisatud:
23:36 01.12.2020

Nimi: Laura
Vanus: 19
Elukoht: Lääne-Virumaa
E-mail: lihtsalt.neiu2@mail.ee
Kuulutus: Hei, ehk leidub täna õhtul kedagi, kes sooviks koos mõnusa tunnikese vōi kaks koos veeta. Ja oleks vōimalus mind ks kokkulepitud summal toetada :)

Lisatud:
23:11 01.12.2020

Nimi: Maarja
Vanus: 24
Elukoht: Tallinn
E-mail: maarjamerike@gmail.com
Kuulutus: Tere, uus tutvus! Tutvun meeldiva meesterahva/ härraga intiim suhtluse eesmärgil. Eesmärk oleks kohtuda mõned korrad kuus, nautida üksteise kehade võlusid. Ootan meeldiva aja eest, meeldivat materiaalset toetust. Välimuses kindlasti kahtlema ei pea! :) Also speaking in English!

Lisatud:
23:07 01.12.2020

Nimi: Charlenee
Vanus: 28
Elukoht: Tallinn
E-mail: Charlenee@online.ee
Kuulutus: Tere! Olen sponsorlussuhte otsinguil. Olen 28 aastane ilusa välimusega, brünett, sale, lõbusa olemisega särtsakas neiu. Kui tunned, et mina võiksin olla see, keda Sa otsid, siis kirjuta!

Lisatud:
22:31 01.12.2020

Nimi: annemari
Vanus: 28
Elukoht: lõuna eesti
E-mail: annemari28@mail.ee
Kuulutus: 28 a neiu tutvub sõbraliku, lõbusa ja humoorika mehega. saada mulle armas meil ja saame tuttavaks. üks pildike sinust ei teeks ka paha. Tutvumiseni ja kohtumiseni.

Lisatud:
21:45 01.12.2020

Nimi: Päevaliblikas
Vanus: 27
Elukoht: Lõuna-Eesti
E-mail: paevaliblikas@mail.ee
Kuulutus: Tutvun vallatute meestega vanuses 25-35. Oman pinda, sina võiksid omada autot. Saada oma pilt ja tel nr. Minu poolt meeldiv seltskond, diskreetsus ja unustamatu öö. Võiksid lisada ka mõne huvitava detaili, mis mõlgub sul mõttes ja vajab realiseerimist (olgu see öö läbi vestlemine küünlavalgel või midagi siivutut - vahet pole!)

Lisatud:
21:09 01.12.2020

Nimi: Berit
Vanus: 25
Elukoht: Saaremaa
E-mail: berit1993@mail.ee
Kuulutus: kohtuks õhtuti-öösiti saaremaal mehega, kohtumise eesmärk võiks olla mõnus õhtu kõige juurdekuuluvaga.

Lisatud:
20:37 01.12.2020

Nimi: Guccitar
Vanus: 24
Elukoht: Rakvere
E-mail: guccitar@mail.ee
Kuulutus: Soovin tutvuda kuni 45 aastase mehega, kellega regulaarselt kohtuda füüsilise suhte eesmärgil. Suhe peaks jääma diskreetseks ning kohtumiselt ootan mat. abi. Eeldan et oled puhas, korralik tööinimene ning seksimaias, alkoholist vaba ja hindad viisakust (st ei ole ropu suuga eneseimetleja). Ära karda ühendust võtta. Suhtleme, saame kokku kohvitassi taga ning vaatame, kas omavaheline sobivus olemas.

Lisatud:
20:16 01.12.2020

Nimi: Viia
E-mail: violetavioliina@gmail.com
Kuulutus: Tahan oma elu tagasi. Toredat iseennast selles elus. On ideid? ;)

Lisatud:
19:48 01.12.2020

Nimi: Kitty
Vanus: 27
Elukoht: Tallinn
E-mail: kittylady981@online.ee
Kuulutus: Tere, soovin tutvuda meestega vanuses 28-34a. Ja kindlasti mitte ainult seksi eesmärgil, tahaks ikka ennem tundma õppida ning siis vaatame, kas on klappi või ei. Kindlasti peab sul olema auto, pikkus võiks olla 179-186cm, ning keha sportlik (ümarate kehade noormeestel pole mõtet kirjutada). Ning kindlad eesmärgid elule. Kui kirjutad, pane ka kindlasti kohe ka pilt. Muidu ei vasta. Päikest kõigile! Kitty

Lisatud:
19:21 01.12.2020

Nimi: Mumm
Vanus: 21
Elukoht: Tallinn
E-mail: Mumm98@online.ee
Kuulutus: Tere! Ilmselt mitte tavaline tutvumiskeskuse postitus, aga ehk teab keegi kedagi, kes ODAVALT Tallinna linnas tuba üürib vöi korterit? Sellega on väga kiire. Esialgu kuu löpuni. Ise olen korrahoidja sõbralik neiu. Saatke oma pakkumisi, vastan kõigile. ;)

Lisatud:
18:47 01.12.2020

Nimi: Carmen
Vanus: 28
Elukoht: Tallinn
E-mail: pisikiizu25@mail.ee
Kuulutus: Aasta lõpp on lähedal ja tore oleks leida omale ka kaaslane. Sooviks meest kellega koos edasi minna. Üheöö suhe mind ei tõmba. Mehed kellel meeldivad naise juures kurvid meeldivad võivad julgelt kirjutada . Mõnest toredast tutvusest ära ei ütleks ja samas elul on ka palju üllatusi. Mehe vanus võiks jääda 30-45. Kellel tõsine huvi kirjutage julgelt. Naljameestel soovitan edasi otsida :-)

Lisatud:
18:30 01.12.2020

Nimi: cinderella
Vanus: 30
Elukoht: Tartu
E-mail: cinderella666@mail.ee
Kuulutus: Abielus,kena,viisaks,endast lugupidav,rahakas,diskreetne mees-kui Sinus need jooned olemas on-kirjuta mulle. Otsin sponsorit,kellega paaril korral kuus kohtuda.

Lisatud:
18:23 01.12.2020

Nimi: Naine
Vanus: 30
Elukoht: Eesti
E-mail: Brunettdaam@outlook.com
Kuulutus: Tervitus, kuulutan tagaotsitavaks 32.a-44.a nägusa vallalise iseseisva mehe kellel on tõeline soov ja valmisolek pereeluks!( pikkust peaks olema minimaalselt 182cm ja kaalu minim 80kg sorry a kondiklõbin ei ole lahe muidugi aint 120kg võib kaaluda 200cm pikk mees)😊 eelistatult ole brünett ja lastetut meest ei otsi eelistan meest kes on elukogend. Mina tean mida soovin ja kirjuta aint siis kui ka sina tead mida soovid ja tõeliselt tahad. Niisama õnnekütid hoidke eemale teie enda nàrvikavale kasulikum.

Lisatud:
17:43 01.12.2020

Nimi: Tirtsumann
Vanus: 44
Elukoht: Pärnumaa
E-mail: Tirtsumann@mail.ee
Kuulutus: Rinnakas ja intelligentne, heas vormis kogenud, diskreetne ja hästikindlustatud naine soovib leida noormeest, kes oleks huvitatud naudingu saamisest ja pakkumisest. Kohtuda eelistaksin Tallinnas. Kohustusi ja piiranguid Sulle ei sea, püsisuhet ei otsi, saladusi hoian. Suhtlemiseni!

Lisatud:
17:13 01.12.2020

Nimi: Julia
Vanus: 28
Elukoht: Tallinn
E-mail: Julia62@mail.ee
Kuulutus: 28a üksik ema kes kasvatab üksi last tutvuks lahke sponsori härraga. Võiks midagi huvitavat koos ette võtta.

Lisatud:
16:53 01.12.2020


- Järgmised 50 >

Saada SMS numbrle 13018, SMS-i sisuks kirjuta: TK TEADE sinu kuulutus. (Näide: TK TEADE Kena daam tutvub sümpaatse mehega).
23-aastane lühike neiu otsib endale vallalist, ausat, hoolivat, tarka ja kena 23-33 aastast meest, kes töötab või õpib. Ta peaks olema saledama kehaehitusega. Tore oleks, kui tal oleksid pruunid juuksed, sinised silmad ja ta oleks edukas. Tõsisele huvilisele on ühenduse võtmiseks Facebook Ellinor Vaher.
Kena, aus, sõbralik, haritud ja hea huumorisoonega 28 aastane noormees tutvub. 53639209
Kena ja korralik 35a Tallinna noormees otsib pikaajalist ja diskreetset salasuhet motomeez@mail.ee
Kaks Soaremoa mehepoega tutvuks Otepää piigadega! Tel.53735090
hey kas on ka mõnda üksikut naist jõgeval kes sooviks praegu füüsilist naudigut? Võin ka tulla ja ööseks jäädda. Kirjuta olen pikalt üleval tauri.keeg"mail.ee
kas leidub üks neiu või naine,kes sooviks lõunapausi ajal mõnusat keelekat saada.Tallin või lämbrus 56288661
30.a mees tutvuks 25-45 naistega/neidudega tallinnast või selle lähiümbrusest, võiks käia kinos, väljas s66mas ja vaadata mis elu toob, kui sul sama mõte ja soov kirjuta või helista 53578005.
Olen sponsoriks kenale naisterahvale tl nr 56696331
27a tore invaliidistunud poiss, otsib nais kaaslat. Vanus võiks jääda 20a-40a Kui sul oleks huvi tutvuda toreda ja diskreetse noormehega... kirjuta mulle opipoiss123@gmail.com
Tallinna mees otsib naist kellega voodi rõõme jagada, juhuseks, ei vaata püsisuhet. Naiste vanus võb jääda 30-47, pind võiks olla sinu poolt. Ise olen 27 aastane, puhas, diskreetne, pean vastu paar raundi. Email: pimeuu@hot.ee