header seks
sex neljapäev, 30. märts 2023 20:40 | LISA OMA KUULUTUS | TÄNANE HOROSKOOP |
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
veel kuulutusi
kahekesi tutvumiskuulutused
tussuland tutvumiskuulutused
mahajataha tutvumiskuulutused
kiisuke tutvumiskuulutused
eeva24 tutvumiskuulutused
cyberpunk tutvumiskuulutused suure linna pilt
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused

Tänane horoskoop: 30.03.2023Jäär (21. märts - 20. aprill)
Tõmbate täna ligi inimesi, kes on lõbusas ning ülemeelikus meeleolus. Samas kipute ise selle lõbususega niivõrd kaasa minema, et unustate midagi tähtsat.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Täna on hea päev tegeleda oma tervisega. Kui teil otseselt midagi viga polegi, siis oleks soovitav teha profülaktilisi protseduure, ennetamaks haigusi.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Kuigi tööd on sul päris palju, suudad aega niimoodi planeerida, et seda jääb piisavalt ka saabuva pidupäeva tähistamiseks.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Suurepärased võimalused saada teistelt kätte rahasummad, mida sulle võlgnetakse. Ehkki sulle võidakse kohe välja pakkuda mitmesuguseid vabandusi, peaksid nende uskumise suhtes olema skeptiline, sest need ei pruugi sugugi tõele vastata.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Kipute täna olema edev ja püüate ennast võõraste sulgedega ehtida. Kuid peaksite meeles pidama, et teie tegelikud väärtused peituvad siiski ausas käitumises.

Neitsi (23. august - 22. september)
Paistab, et sul on impulsiivsem tuju, mis võib kaasa tuua midagi head... või halba. Satud riskantsetesse olukordadesse - nagu sulle meeldib - kuid tead, kuidas nendega hakkama saada.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Kaalu kõiki riske enne kui ennast millessegi segad. Küsi ka nõu oma lähedastelt, sest sel kuul on vähese suhtlemise tõttu nii mõnigi suhe ohus.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Suudate täna väga osavalt kõrvale põigelda ebameeldivatest kohustustest ning tüütutest inimestest. Teie enesehinnang on üsna kõrge. Hea aeg sportimiseks.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Kõik su tuttavad võivad olla ühel arvamusel, kuid kui su instinktid räägivad vastupidist, pead usaldama neid. Karjamentaliteet on praegu laialt levinud. Mõtle alati oma peaga.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Hea võimalus sadomaso mängudeks kuna Pluuto orbiidil tekkis võnge. Kui sa pole varem sadomasot proovinud, siis alusta kergemate asjadega, nagu näiteks partner salli abil voodi külge aheldamine. Või siis las tema seob sind alustuseks kinni.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Midagi tuleb nüüd muuta! Kindlasti saad nii mõnegi positiivse uuendusega hakkama, aga mitte üksi, vajad ka mõttekaaslasi.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Marsi ja Pluuto vastasseis on aktiivne terve selle nädala. Sinus on palju väge ja energiat, kuid asja võivad rikkuda vaidlused, tülid, võimuvõitlus. Liikluses ja mujal potentsiaalselt ohtlikus keskkonnas erilist ettevaatust!


Uus horoskoop on siin juba homme.

sms teated Saada SMS numbrle 13018, SMS-i sisuks kirjuta: TK TEADE sinu kuulutus. (Näide: TK TEADE Kena daam tutvub sümpaatse mehega).
vaheriba
tere olen 46a tavaline lihtne mees keskeestis vaba vabameelne neiud naised kel huvi siis 53247293
vaheriba
Võrumaa mees on heaks kaaslaseks 25-48 aastasele naisele. Ole Lõuna-eestist. 53911415
vaheriba
21 a noormees soovib praktiseerida keeleka tegemist neiule. 5824 3265
vaheriba
Soovin kohtuda Uusimaal m6nusa naisega et jagada hellust ja lähedust,masaazi. Seks käib asja juurde Koht olemas vajadusel spons. gazmanky88@gmail.com
vaheriba
Soovin tutvuda Hiiumaa naisega kes diskreetselt komandeeringus mehele massaa˛i pakuks olen 47/180/93 ka kink on garanteeritud. Tel53968977
vaheriba
200€ üle. Pärnumaa Pilt tuleb kasuks. Või hea kirjeldus Raineskimo9@gmail.com
vaheriba
Soovin leida u. 29-43a naise sponsurluse eesmärgil. Olen veidi vanem, sportlik ja heas vormis, sõbralik, maj. kindl, intelligentne, hea huumorisoonega, vaba mees Tallinnast. Eelistatud sale, usaldusväärne, aus, avatud naine, kellele meeldib vahel ka välismaareisid ja pikem suhe. Kui klapib, pakun jaanuaaril alguseks puhkust India ookeani kaldal. Kirjuta julgelt slankabh@gmail.com
vaheriba
Konkreetne ja aus mees 47 soovib tutvuda L- Eesti naisega kes pakuks diskreetselt erootilist massaa˛i.Proffide teenust ei soovi.Kingitus v vastuteened asjade käigus.SMS 53968977
vaheriba
Vaba viisakas võrumaa 39a soovib tutvuda saleda poolsema võrumaa neiuga .Neiu vanus 29 kuni 39a. Soovin püsisuhet et kellega koos elus edasi minna. Tel 53898482 gmail koivviljar@gmail.com
vaheriba
Otsin ilusate rindadega saledat tüdrukut 19-28a. Tartu linnast kes on nõus raha eest riista imema. Teen ettepaneku kohtuda õhtul ja oma autos. Ma ei otsi seksi. valmis maksma. Olen noor ja puhas inimene 28a.. Ootan pakkumisi. aintots@mail.ee
vaheriba