header seks
sex laupäev, 23. september 2023 17:18 | LISA OMA KUULUTUS | TÄNANE HOROSKOOP |
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
veel kuulutusi
kahekesi tutvumiskuulutused
tussuland tutvumiskuulutused
mahajataha tutvumiskuulutused
kiisuke tutvumiskuulutused
eeva24 tutvumiskuulutused
cyberpunk tutvumiskuulutused suure linna pilt
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused

Tänane horoskoop: 23.09.2023Jäär (21. märts - 20. aprill)
Miski vajab kiiret tegutsemist. Mida kauem venitad, seda kiiremini pead lõpuks kiirustama ja see võib põhjustada vigu. Koosta töönimekiri ja pea sellest kinni.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Tähed soosivad sinu rahaliigutamisi. Täna võid saada mõne asja päris odavalt kätte, kuna lihtsalt oled õigel ajal õiges kohas. NB! Sõprade käest ei tohiks täna midagi osta!

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Ei tasu imestada, kui sinu partneril on varuks terve hunnik erinevaid armuelu rikastavaid mänguasju ning kuhjade kaupa häid mängulisi ideid. Need kõik muudavad teie seksi veelgi paremaks.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Küsimused, mida endalt praegu küsid, võivad olla samad, mida küsisid eile ja üleeile, kuid vastused on täiesti erinevad. Kuidas aru saada, mis on tõde ja mis vale? Usalda oma sisetunnet.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Täna võid tunda tõmmet võõra mehe/naise vastu. Ära satu libedale teele, sest su oma partner saab sellest varem või hiljem teada.

Neitsi (23. august - 22. september)
Kui veedad tänase päeva koos perega, siis tasuks sul oma pereliikmetega rääkida asjadest, millel on ka kestvam ja sügavam tähendus. Söök ja jook ei tohiks olla päeva põhisisuks, vaid ikka midagi enamat.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Päikese eemaldumine orbiidilt mõjutab täna Sinu käekäiku negatiivselt. Peaksid olema ettevaatlik ning ohtude ennetamiseks pigem kodus püsima. Sinu armuellu on vaja uusi vürtse.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Võta ühendust kellegagi, keda sa pole ammu näinud ega kuulnud. Korralda lähiajal kokkusaamine. Lisaks sellele, et saate palju jutustada, võid avastada, et teie pikaajalised plaanid sobivad hästi kokku.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Kui hoiad silmad lahti, leiad nädalavahetusel võimaluse lisaraha teenida. Tegemist on tehnilise tööga, mida võid vabalt ka kodus teha. Hea päev näiteks koduse äri alustamiseks.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Sõbrad ütlevad sulle ette, mida teha. Kui see on liiga kulukas, siis parem loobu. Kuula selle nõuannet, kes sinust südamest hoolib. Kui sa ei saa oma asjadega hakkama, helista talle ja küsi nõu.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Saad ootamatu üllatuse, kui leiad oma uksele koputamas oma ekskallima. Õnneks oled olnud ettenägelik ja kondoome varunud ning voodiralli võib alata.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Kõik nad tahavad sinu raha. Su lapsed ja su kallim - neil on mingid soovid. Tahaksid nuriseda, kuid ära tee seda, parem maksa arved. Lähemad päevad peaksid Sinu jaoks taas helgemad olema.


Uus horoskoop on siin juba homme.

sms teated Saada SMS numbrle 13018, SMS-i sisuks kirjuta: TK TEADE sinu kuulutus. (Näide: TK TEADE Kena daam tutvub sümpaatse mehega).
vaheriba
38.aastane mees tutvub ilusa ja saleda ja seksika, nägusa, vabameelse(grupiseksi huviga) vallalise ja pinda omava naisega püsivaks sekssuhteks vanuses kuni 50.eluaastat. 53333969Whatsapp, Viber
vaheriba
40a mees soovin kohtuda neiuga , kasvõi autokohtinguks. Vanus võiks olla 19-30a Saaksin tulla ka Tallinnast välja kuni 60km. Kingitus on ka ?????? Sobivusel ka pikem suhe Margus404@online.ee
vaheriba
tere olen 46a mees keskeestist vaba vabameelne naised neiud kel huvi siis 53247293
vaheriba
kena pealinna mees võru vahel uitamas, kas on veel mõni üksik uitaja?cooltolk@outlook.com
vaheriba
Kas keegi vabameelne naine Harjumaalt tahaks enda pepu minu käsutusse anda. Vanus ja välimus pole väga määravad. Kingi võtan soovikorral kaasa. SMS 56288662
vaheriba
Seksikad ja osavad Tartumaa (N26 M31) otsivad puhast ja julget naiskat samas vanusepiiris et proovida koos midagi uut esimest korda .Soovime diskreetsust .Kirjutage esmal funfirst90@gmail.com
vaheriba
kena mees toetab 1000 e kuus.Ühte lühemat ja volüümikat naist!Sms nr 53368027.K uulutus ei aegu.
vaheriba
TLNA MEES 45 KOHTUKS SALEDA NAISEGA.300- .KUULUTUS EI AEGU. tsw@hot.ee
vaheriba
Tihti Paides komandeeringus käiv 39 aastane mees otsib vaheldust Paide naisega. Eelistan suuri rindu. Kaalule ja vanusele piiri ei sea. Saada sms 55969227
vaheriba
42a. Noormees tutvub vallatu tüdrukuga 38-48a. Lõunast. wasko@online.ee
vaheriba