header seks
sex reede, 14. juuni 2024 18:29 | LISA OMA KUULUTUS | TÄNANE HOROSKOOP |
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
veel kuulutusi
kahekesi tutvumiskuulutused
tussuland tutvumiskuulutused
mahajataha tutvumiskuulutused
kiisuke tutvumiskuulutused
eeva24 tutvumiskuulutused
cyberpunk tutvumiskuulutused suure linna pilt
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused

Tänane horoskoop: 14.06.2024Jäär (21. märts - 20. aprill)
Te peate oma finantsasjades korda looma ja sellega on väga kiire. Olge endaga halastamatu ja veenduge, et eristate oma vajadusi ja soove. Kui midagi ei ole absoluutselt vajalik, siis saate ilma selleta hakkama.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Päev algab sekeldustega, kuid asi laabub õnnelikult. Ülesanne, mille sa endale võtsid, paistab lahendamatuna, kuid ta ei ole seda. Mida täna õpid, sellest on tulevikus suur kasu.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Suuremas plaanis ei ole õnne tegelikult olemas: lõpuks saame me kõik selle, mida väärime. Pidage seda meeles, kui keegi ütleb teile, et te ei vääri oma õnne. Vastupidi, mitte keegi ei vääri seda rohkem.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Ära kuula skeptikuid ja küünikuid - kui sul on midagi teha, siis tee seda julgelt, hoolimata sellest, mida teised arvavad. Nüüd on aeg riskimiseks ja oma piiride nihutamiseks.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Võimalik, et tunnete täna väsimust ja tüdimust ning soovi muuta oma elu. Püüate leida võimalusi, kuidas oma kaaslastele neid soove väljendada.

Neitsi (23. august - 22. september)
Sinu salasoovid võivad olla seotud karjääri edendamise ja tegevusvälja laiendamisega. Haud plaani, kuidas end heast küljest näidata.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Olulised on sellised suhted, mis on sinu jaoks tähendusrikkad. Kuna keskendud sisemisele, meeldib sulle täna lugeda inimeste kehakeelt ning teha sellest mingeid järeldusi.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Kõik on võimalik - tunned oma kontides, et võid minna kogu maailma vastu ja võita. Ja sul on õigus, võid küll. Aga miks alustada lahingut, kui sul on piisavalt šarmi oma tahtmise saamiseks ilma võitluseta? Või sa naudidki seda?

Ambur (23. november - 21. detsember)
Elu peaks olema lõbus ja see peaks nii jääma, kui te ei lase väikestel teemadel end muserdada. Samuti ärge raiskage aega muretsedes, et teised ei ole nii õnnelikud. Olge õnnelik ja edukas ning olge eeskujuks, mida nad soovivad järgida.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Viimistle mõni loominguline projekt, midagi, mis võib tuua sulle tunnustust ja autasusid, mida sa usud end olevat väärt. Isegi kui see ei tee sind rikkaks ja kuulsaks, on see siiski hästi tehtud töö.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Sa ei tohi mitte kellelgi, isegi kõige lähedasematel ja kallimatel, lasta end tagasi hoida tegemast seda, millest tead, et see on sinu jaoks õige. Oled jõudnud teelahkmele ja nüüd tuleb teha otsus. Paratamatult ei meeldi see mõnele inimesele.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Sul võib olla teatud kohustusi, aga sa ei pea olema teiste inimeste ori. Hoolitse, et kõik - sõbrad, pere, töökaaslased - teavad, et kõik, mida sa nende jaoks teed, tuleb su heast südamest.


Uus horoskoop on siin juba homme.

sms teated Saada SMS numbrle 13018, SMS-i sisuks kirjuta: TK TEADE sinu kuulutus. (Näide: TK TEADE Kena daam tutvub sümpaatse mehega).
vaheriba
62a suhtest vaba mees tutvub kuni 56a. endast lugupidava,puhta,aruka,suhtest vaba prouaga. Palun helista õhtuti 17st 20ni tel.53316816 vaatame,mis saab.
vaheriba
36.a Mees soovib kohtuda ööseks neiuga tavalise kehaga vanus pole oluline kummita seks taln tartu 700€. sms 56785733
vaheriba
42a Tallinna mees tutvuks saleda sportliku naisega,et meeldivalt aega veeta 55505372 Rain
vaheriba
Osin tutvust 30+a kena Valga või Valganaa naisega. Romantilise ja mõnusa salasuhte eesmärgil. Ise 40a nägus, sõbralik, viisakas ja igati ok mees. Oman autot ja pinda. sms 55553543
vaheriba
Vallaline Tallinna mees soovib tutvuda vaba ja vallalise ja ilusa, saleda, seksika, nägusa, pinda omava, vabameelse(grupiseksi armastava) naisega püsisuhteks/kooselu loomiseks. Naised vanuses 20-50.eluaastat. 53333969WhatsApp
vaheriba
Kas keegi naisterahvas soovib keelekat saada samal ajal minetti tehes? Võiksid olla karvane, aga ei pea. Vabameelsus oleks tore, olen seda ka ise. Olen kuuekümne kolme aastane, see aga ei tähenda seda et asjaga jänni jään. Kellel huvi, võtke ühendust. Tel.56156251 asun Võrumaal.
vaheriba
Vaba ja vallaline ja üksik 39a mees Tallinnast soovib leida enda ellu nooruslikku saledat 19-40a naist püsisuhte/kooselu eesmärgil. Olen hea iseloomuga, aus, hooliv, viisakas, siiras, rahulik, töökas, kohusetundlik, tööl käiv, pole armukade, ei joo ega suitseta, siniste silmadega. Mu tel nr on 53333969WhatsApp
vaheriba
37 a.mees kohun ööseks saleda neiuga . 18-40.a öö 600€.Helista 56386021
vaheriba
Kes vajab, et ma su süütuse ära võtaksin kirjuta mulle [email protected]
vaheriba
Vaba vallaline üksik 54a mees Pärnust soovib leida enda ellu nooruslikku, saledat 30-50a naist püsiva suhte eesmärgil. Olen loomult hell, armastav,kirglik, romantiline, hooliv,hoidev. Ei suitseta ega tarbi väga ka alkoholi. Pikkust 184, kehalt keskmine, silmad rohekas-hallid. Tel-nr:5552 8875
vaheriba