header seks
sex laupäev, 24. veebruar 2024 14:53 | LISA OMA KUULUTUS | TÄNANE HOROSKOOP |
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
veel kuulutusi
kahekesi tutvumiskuulutused
tussuland tutvumiskuulutused
mahajataha tutvumiskuulutused
kiisuke tutvumiskuulutused
eeva24 tutvumiskuulutused
cyberpunk tutvumiskuulutused suure linna pilt
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused

Tänane horoskoop: 24.02.2024Jäär (21. märts - 20. aprill)
Kas soovid välja lõbutsema minna või jääda koju ja teha mõned tööasjad ära? Kui oled nutikas - ja sa oled - siis ohverdad lühikese lõbu pikaajalise meelerahu nimel. Teiste sõnadega: tee see töö valmis.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Loomingus ja armuelus pole sel nädalal piiranguid ning praegune tähtede seis soodustab reisimist, seega peaksite teel olema. Ärge laske perekondlikel kohustustel end tagasi hoida. Teil on õigus veeta aega iseendale.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Ootate täna tavalisest rohkem oma partneri tähelepanu ning poolehoidu. Samas võiksite olla ise just alustajaks. Hea päev perekondlikeks üritusteks.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Täna on äärmiselt oluline see, et näitaksid välja suuremat kohanemisvõimet ning seda eriti siis, kui esile on kerkimas mõningad muutused. Praegu on hea aeg pöörata elus uus lehekülg.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Sa ei pea ennast kiitma - olulised inimesed teavad, milleks sa võimeline oled. Järgmise seitsme päeva jooksul pole sul vaja eriti pingutada, et muljet avaldada. Tegelikult pole sul vaja pingutada mitte millegi pärast.

Neitsi (23. august - 22. september)
Teie ambitsioonid saavad nüüd nähtavamaks, kui tavaliselt. Olete enesekindel ning ei häbene oma arvamust ka avalikult välja öelda. Olete nüüd juhi meeleolus.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Peaksid olema valmis ootamatusteks ning seda eriti inimsuhete valdkonnas. On üsna head võimalused selleks, et oma rahalistes asjades enda jaoks veidi parem seis kindlustada, kuid see eeldab ka seda, et sa ise püüaks hoiduda mõttetutest riskidest.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Vaatad rohkem tulevikku ning su sisemine vibratsioon tõuseb märgatavalt. Siiski tunned, et kõik on tegelikult su enda teha ja otsustada. Ära lase end kõrvalistel isikutel mõjutada. Ainult ehk headel sõpradel.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Te võite olla praegu oma ajakavast maha jäänud, kuid ärge muretsege. Siiski peaksite hetkel püüdma oma energiat säilitada, kuna alates järgmise nädala algusest hakkate töötama rohkem, kui kunagi varem.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Täna pead sa olema suuteline vastutama. Eelkõige oma sõnade ja tegude õigsuse eest. See tähendab osaliselt ka seda, et hetkel võib sinu sõnast või otsusest sõltuda rohkem kui tavaliselt.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Sinu pikalt vindunud suhe võib täna kuuma leegiga lõkkele puhkeda, mistõttu tunned ennast justkui tiivust tõstetud. Täna alanud suhe võib osutada väga pikaks ning kuumas. Ehk isegi tuliseks..

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Sind ajab närvi olukord, kus pead leppima partneri soovidega. Sa ei suuda hetkel endale midagi keelata ning püüad rahuldada kõik hetketujud. Isegi need, mis võivad kahjustada sinu mainet teiste silmis.


Uus horoskoop on siin juba homme.

sms teated Saada SMS numbrle 13018, SMS-i sisuks kirjuta: TK TEADE sinu kuulutus. (Näide: TK TEADE Kena daam tutvub sümpaatse mehega).
vaheriba
70a/1,87m/85kg.Vaba,karske,hooliv,moistev,huumorimeelne,aus,massaazi tegemise oskusega,korralik Tallinna mees,tutvub vaba,Tallinnas elava ülekaalulise daamiga.Soov kedagi hellalt hoida,kallistada! Helista voi SMS. telef.51911872.
vaheriba
44a mees soovib tutvuda kuni 44a naisega püsisuhteks.Nr 5557 5495
vaheriba
Jahedas suhtes Lõuna-Eesti noormees 43a. loob püsiva suhte sõbraliku ja viisaka naisega. Võid olla samuti suhtes. Hindan väga mõnusat ja romantilist äraolemist teineteise seltsis. Kui soovid samuti argirutiinist põgeneda, võta julgesti ühendust. Ehk kujuneb sellest üks äraütlemata äge suhe ;) Vanus võiks jääda 37-49 vahele. [email protected]
vaheriba
Tartust 18-33a neiu välja, vaataks mis saab? Ise 26. Minu kulul. [email protected]
vaheriba
Tere. Olen 35 aastane igati head tõugu mees. Kui sulle pole tabu tava ja pepukeelekas lisaks kõigele muule, siis teeks sulle heameelega kingi. Ei pea olema modellikehaga. Harjumaa SMS 56288662
vaheriba
39a Valga mees tutvub, Valga või Valgamaa naisega salasuhte eesmärgil.Olen puhas, nägus, sõbralik, vallatu ja vabameelne jne. Meeldib naudinguid pakkuda..Võin ka spons olla.Ootan sms 55553543
vaheriba
38.aastane mees tutvub ilusa ja saleda ja seksika, nägusa, vabameelse(grupiseksi huviga) vallalise ja pinda omava naisega püsivaks sekssuhteks vanuses kuni 50.eluaastat. 53333969Whatsapp, Viber
vaheriba
40a mees soovin kohtuda neiuga , kasvõi autokohtinguks. Vanus võiks olla 19-30a Saaksin tulla ka Tallinnast välja kuni 60km. Kingitus on ka ?????? Sobivusel ka pikem suhe [email protected]
vaheriba
tere olen 46a mees keskeestist vaba vabameelne naised neiud kel huvi siis 53247293
vaheriba
kena pealinna mees võru vahel uitamas, kas on veel mõni üksik [email protected]
vaheriba